QECP Day & Night Enduro 2016 Rider Start List *UPDATED*

QECP Day & Night Enduro 2016 Rider Start List *UPDATED*

If you should be on the list and your not contact me ASAP Scott@qecptrailcollective.co.uk

Race No First Name Club/Sponsor Category Practice   Start   Stage 1   Stage 2   Stage 3   Stage 4
                             
1 Chris Doney  Bird Cycleworks PRO (Mens) 17:00-19:10 19:09:30 19:29:30 20:09:30 20:49:30 21:19:30
2 Ben Taylor Tamed Earth Bikes PRO (Mens) 17:00-19:10 19:10:00 19:30:00 20:10:00 20:50:00 21:20:00
3 Rob Francis 3 Musketeers PRO (Mens) 17:00-19:10 19:10:30 19:30:30 20:10:30 20:50:30 21:20:30
4 Oli Carter Ride.io PRO (Mens) 17:00-19:10 19:11:00 19:31:00 20:11:00 20:51:00 21:21:00
5 Benjamin Marks Cycleworks PRO (Mens) 17:00-19:10 19:11:30 19:31:30 20:11:30 20:51:30 21:21:30
6 James Allaway Cannondale UK Enduro PRO (Mens) 17:00-19:10 19:12:00 19:32:00 20:12:00 20:52:00 21:22:00
7 Louis George Parker SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:12:30 19:32:30 20:12:30 20:52:30 21:22:30
8 rob berger SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:13:00 19:33:00 20:13:00 20:53:00 21:23:00
9 Toby Jeffries N/A 17:00-19:10 19:13:30 19:33:30 20:13:30 20:53:30 21:23:30
10 Callum Morris Footout Flatout SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:14:00 19:34:00 20:14:00 20:54:00 21:24:00
11 Daryl Biles Footout Flatout SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:14:30 19:34:30 20:14:30 20:54:30 21:24:30
12 Chris Robson Footout Flatout SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:15:00 19:35:00 20:15:00 20:55:00 21:25:00
13 Simon Long Footout Flatout SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:15:30 19:35:30 20:15:30 20:55:30 21:25:30
14 Josh Gibson SCOTT UK SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:16:00 19:36:00 20:16:00 20:56:00 21:26:00
15 George Marriott Crank Cycles SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:16:30 19:36:30 20:16:30 20:56:30 21:26:30
16 Ricky Lee Dering Cooper Cycles and Fatstick. SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:17:00 19:37:00 20:17:00 20:57:00 21:27:00
17 Phil Gray None SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:17:30 19:37:30 20:17:30 20:57:30 21:27:30
18 Edward Jenner SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:18:00 19:38:00 20:18:00 20:58:00 21:28:00
19 Sam Potter AllRideNow.co.uk SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:18:30 19:38:30 20:18:30 20:58:30 21:28:30
20 Matthew Treviss Hargroves Cycles SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:19:00 19:39:00 20:19:00 20:59:00 21:29:00
21 Andrew Hargroves Hargroves Cycles SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:19:30 19:39:30 20:19:30 20:59:30 21:29:30
22 david bone vc st raphael SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:20:00 19:40:00 20:20:00 21:00:00 21:30:00
23 Andrew Penketh SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:20:30 19:40:30 20:20:30 21:00:30 21:30:30
24 Elliot Gilmartin Muddymoles SPORT (Senior) 17:00-19:10 19:21:00 19:41:00 20:21:00 21:01:00 21:31:00
25       17:00-19:10 19:21:30 19:41:30 20:21:30 21:01:30 21:31:30
26       17:00-19:10 19:22:00 19:42:00 20:22:00 21:02:00 21:32:00
27       17:00-19:10 19:22:30 19:42:30 20:22:30 21:02:30 21:32:30
28       17:00-19:10 19:23:00 19:43:00 20:23:00 21:03:00 21:33:00
29 Matthew Jones USE/Exposure, M Steels, Tenn, Weldtite SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:23:30 19:43:30 20:23:30 21:03:30 21:33:30
30 James Weames BikeActive.com SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:24:00 19:44:00 20:24:00 21:04:00 21:34:00
31 Darren Alford DC Cycles SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:24:30 19:44:30 20:24:30 21:04:30 21:34:30
32 Mark Baker Hargroves Cycles Enduro Team SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:25:00 19:45:00 20:25:00 21:05:00 21:35:00
33 Neal Russell Hargroves cycles enduro team SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:25:30 19:45:30 20:25:30 21:05:30 21:35:30
34 michael harrison Tamed Earth Bikes SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:26:00 19:46:00 20:26:00 21:06:00 21:36:00
35 Joe Manz GTR SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:26:30 19:46:30 20:26:30 21:06:30 21:36:30
36 Paul Marsden Velocity SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:27:00 19:47:00 20:27:00 21:07:00 21:37:00
37 peter moore Four4TH Lights SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:27:30 19:47:30 20:27:30 21:07:30 21:37:30
38 Charlie Smith 3 Musketeers SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:28:00 19:48:00 20:28:00 21:08:00 21:38:00
39 Andrew White 3 Musketeers SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:28:30 19:48:30 20:28:30 21:08:30 21:38:30
40 Stuart adams Solent cycles SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:29:00 19:49:00 20:29:00 21:09:00 21:39:00
41 MARK BROOKS gtr SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:29:30 19:49:30 20:29:30 21:09:30 21:39:30
42 Arron Rogers SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:30:00 19:50:00 20:30:00 21:10:00 21:40:00
43 Justin Baker MrMojo SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:30:30 19:50:30 20:30:30 21:10:30 21:40:30
44 Simon Brealey LTNS SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:31:00 19:51:00 20:31:00 21:11:00 21:41:00
45 Matt Bailey LTNS SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:31:30 19:51:30 20:31:30 21:11:30 21:41:30
46 Andrew Gardiner Gravity Project SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:32:00 19:52:00 20:32:00 21:12:00 21:42:00
47 Mathew Pidgeon Gravity Project SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:32:30 19:52:30 20:32:30 21:12:30 21:42:30
48 Andrew Freegard Army ACU SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:33:00 19:53:00 20:33:00 21:13:00 21:43:00
49 Daryl Finter Team PPG SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:33:30 19:53:30 20:33:30 21:13:30 21:43:30
50 Andy Williams Zyro SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:34:00 19:54:00 20:34:00 21:14:00 21:44:00
51 Nick Mock Zyro SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:34:30 19:54:30 20:34:30 21:14:30 21:44:30
52 Shaun Reilings SCOTT UK SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:35:00 19:55:00 20:35:00 21:15:00 21:45:00
53 Christian Willson Millanders SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:35:30 19:55:30 20:35:30 21:15:30 21:45:30
54 Marlon Winch Big M Racing SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:36:00 19:56:00 20:36:00 21:16:00 21:46:00
55 Chris Walford SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:36:30 19:56:30 20:36:30 21:16:30 21:46:30
56 Justin Irving DRAGON SLAYERS SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:37:00 19:57:00 20:37:00 21:17:00 21:47:00
57 Alexander Claber Brighton MTB SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:37:30 19:57:30 20:37:30 21:17:30 21:47:30
58 Gareth Clay SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:38:00 19:58:00 20:38:00 21:18:00 21:48:00
59 graeme bowler SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:38:30 19:58:30 20:38:30 21:18:30 21:48:30
60 Liam Gibbons HFRS SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:39:00 19:59:00 20:39:00 21:19:00 21:49:00
61 Chris Scullard SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:39:30 19:59:30 20:39:30 21:19:30 21:49:30
62 Dave jones Team penfold SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:40:00 20:00:00 20:40:00 21:20:00 21:50:00
63 Justin Moulding Justin Moulding SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:40:30 20:00:30 20:40:30 21:20:30 21:50:30
64 Jako Szabolcs SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:41:00 20:01:00 20:41:00 21:21:00 21:51:00
65 James Simpson Muddy Moles SPORT (MASTERS) 17:00-19:10 19:41:30 20:01:30 20:41:30 21:21:30 21:51:30
66       17:00-19:10 19:42:00 20:02:00 20:42:00 21:22:00 21:52:00
67       17:00-19:10 19:42:30 20:02:30 20:42:30 21:22:30 21:52:30
68       17:00-19:10 19:43:00 20:03:00 20:43:00 21:23:00 21:53:00
69       17:00-19:10 19:43:30 20:03:30 20:43:30 21:23:30 21:53:30
70 Simon coventry HARGROVES CYCLES ENDURO TEAM SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:44:00 20:04:00 20:44:00 21:24:00 21:54:00
71 Roger Pallister RP Racing SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:44:30 20:04:30 20:44:30 21:24:30 21:54:30
72 Paul Wellicome Four4th lights SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:45:00 20:05:00 20:45:00 21:25:00 21:55:00
73 Roki Marc Read Four4TH Lights SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:45:30 20:05:30 20:45:30 21:25:30 21:55:30
74 Duncan Hards Four4TH Lights SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:46:00 20:06:00 20:46:00 21:26:00 21:56:00
75 mark somerville cjhamshire appliances SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:46:30 20:06:30 20:46:30 21:26:30 21:56:30
76 David Gray CJHampshire SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:47:00 20:07:00 20:47:00 21:27:00 21:57:00
77 Shaun Robinson CJ Hampshire SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:47:30 20:07:30 20:47:30 21:27:30 21:57:30
78 Jonathan Broughton Theridersguild.com SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:48:00 20:08:00 20:48:00 21:28:00 21:58:00
79 steve jones Theridersguild.com SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:48:30 20:08:30 20:48:30 21:28:30 21:58:30
80 Cornelius Salgado-nacke Velocity SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:49:00 20:09:00 20:49:00 21:29:00 21:59:00
81 John Woodings SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:49:30 20:09:30 20:49:30 21:29:30 21:59:30
82 Rich tilley Si Evamy SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:50:00 20:10:00 20:50:00 21:30:00 22:00:00
83 Eddie jenkinson SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:50:30 20:10:30 20:50:30 21:30:30 22:00:30
84 James Jones trace Defrein, bikegoo SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:51:00 20:11:00 20:51:00 21:31:00 22:01:00
85 Russell Cosh Swinley Bike Hub SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:51:30 20:11:30 20:51:30 21:31:30 22:01:30
86 Simon Evamy TeamManBall Enduro Racing SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:52:00 20:12:00 20:52:00 21:32:00 22:02:00
87 Allan Gingell SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:52:30 20:12:30 20:52:30 21:32:30 22:02:30
88 Bradley Briggs Airport Autos SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:53:00 20:13:00 20:53:00 21:33:00 22:03:00
89 Simon Burchett SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:53:30 20:13:30 20:53:30 21:33:30 22:03:30
90 Robert Butcher Watch My Back SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:54:00 20:14:00 20:54:00 21:34:00 22:04:00
91 Dave Hindle Fat Ginger Racing SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:54:30 20:14:30 20:54:30 21:34:30 22:04:30
92 Ian Michael Hiwe No Name SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:55:00 20:15:00 20:55:00 21:35:00 22:05:00
93 Chris Kimberley Space Pirate SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:55:30 20:15:30 20:55:30 21:35:30 22:05:30
94 Robin Irving DRAGON SLAYERS SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:56:00 20:16:00 20:56:00 21:36:00 22:06:00
95 MIKE NORMAN DRAGON SLAYERS SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:56:30 20:16:30 20:56:30 21:36:30 22:06:30
96 Dave Parker Vertical Technology SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:57:00 20:17:00 20:57:00 21:37:00 22:07:00
97 Andy Roberts Vertical Technology SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:57:30 20:17:30 20:57:30 21:37:30 22:07:30
98 Dean Masterton Footout Flatout SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:58:00 20:18:00 20:58:00 21:38:00 22:08:00
99 Andrew Sudworth SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:58:30 20:18:30 20:58:30 21:38:30 22:08:30
100 Mark TFIT SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:59:00 20:19:00 20:59:00 21:39:00 22:09:00
101 Paul Turrell Land of Mud and Glory SPORT (Veteran) 17:00-19:10 19:59:30 20:19:30 20:59:30 21:39:30 22:09:30
102 Richard Winter RNRMCA SPORT (Veteran) 17:00-19:10 20:00:00 20:20:00 21:00:00 21:40:00 22:10:00
103 Simon Rowe AnotherStageAnotherCrash SPORT (Veteran) 17:00-19:10 20:00:30 20:20:30 21:00:30 21:40:30 22:10:30
104 Geoffrey Cocking Skinflint Racing SPORT (Veteran) 17:00-19:10 20:01:00 20:21:00 21:01:00 21:41:00 22:11:00
105 Chris Murray Skinflint Racing SPORT (Veteran) 17:00-19:10 20:01:30 20:21:30 21:01:30 21:41:30 22:11:30
106 Ray Craig Pedal Planet SPORT (Veteran) 17:00-19:10 20:02:00 20:22:00 21:02:00 21:42:00 22:12:00
107 Chris morrow Pedalworks SPORT (Veteran) 17:00-19:10 20:02:30 20:22:30 21:02:30 21:42:30 22:12:30
108       17:00-19:10 20:03:00 20:23:00 21:03:00 21:43:00 22:13:00
109 Colin Bean Muddymoles SPORT (Veteran) 17:00-19:10 20:03:30 20:23:30 21:03:30 21:43:30 22:13:30
110 simon pickford muddy moles SPORT (Veteran) 17:00-19:10 20:04:00 20:24:00 21:04:00 21:44:00 22:14:00
111       17:00-19:10 20:04:30 20:24:30 21:04:30 21:44:30 22:14:30
112       17:00-19:10 20:05:00 20:25:00 21:05:00 21:45:00 22:15:00
113       17:00-19:10 20:05:30 20:25:30 21:05:30 21:45:30 22:15:30
114       17:00-19:10 20:06:00 20:26:00 21:06:00 21:46:00 22:16:00
115       17:00-19:10 20:06:30 20:26:30 21:06:30 21:46:30 22:16:30
116 Phil Payter Team PPG SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:07:00 20:27:00 21:07:00 21:47:00 22:17:00
117 David Thompson Team Thomo SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:07:30 20:27:30 21:07:30 21:47:30 22:17:30
118 mark twist SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:08:00 20:28:00 21:08:00 21:48:00 22:18:00
119 graeme ousby go autos service centre SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:08:30 20:28:30 21:08:30 21:48:30 22:18:30
120 Chris Flewitt Vertical Technology SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:09:00 20:29:00 21:09:00 21:49:00 22:19:00
121 Lawrence Curzon Airport Autos SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:09:30 20:29:30 21:09:30 21:49:30 22:19:30
122 Simon Jenkins Land of Mud and Glory. SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:10:00 20:30:00 21:10:00 21:50:00 22:20:00
123 Jeremy Benham muddy moles SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:10:30 20:30:30 21:10:30 21:50:30 22:20:30
124 Andy Cannon Muddy Moles SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:11:00 20:31:00 21:11:00 21:51:00 22:21:00
125 charlie mortleman 7oaks tri club SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:11:30 20:31:30 21:11:30 21:51:30 22:21:30
126 Simon Roberts SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:12:00 20:32:00 21:12:00 21:52:00 22:22:00
127 Alan Richardson kreek racing Ventana SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:12:30 20:32:30 21:12:30 21:52:30 22:22:30
128 Mark Jones Team Penfold SPORT (Super Veteran) 17:00-19:10 20:13:00 20:33:00 21:13:00 21:53:00 22:23:00
129       17:00-19:10 20:13:30 20:33:30 21:13:30 21:53:30 22:23:30
130       17:00-19:10 20:14:00 20:34:00 21:14:00 21:54:00 22:24:00
131 Will Tri iT Sports U18 17:00-19:10 20:14:30 20:34:30 21:14:30 21:54:30 22:24:30
132 James Saunders I-Team cc U18 17:00-19:10 20:15:00 20:35:00 21:15:00 21:55:00 22:25:00
133 william Smith U18 17:00-19:10 20:15:30 20:35:30 21:15:30 21:55:30 22:25:30
134 Jono Spandley AllRideNow.co.uk U18 17:00-19:10 20:16:00 20:36:00 21:16:00 21:56:00 22:26:00
135       17:00-19:10 20:16:30 20:36:30 21:16:30 21:56:30 22:26:30
136       17:00-19:10 20:17:00 20:37:00 21:17:00 21:57:00 22:27:00
137 Francie Arthur Morvelo WOMEN 17:00-19:10 20:17:30 20:37:30 21:17:30 21:57:30 22:27:30
138 Sally Evamy Troy Lee Designs WOMEN 17:00-19:10 20:18:00 20:38:00 21:18:00 21:58:00 22:28:00
139 Ellen Flewitt F-riders inc WOMEN 17:00-19:10 20:18:30 20:38:30 21:18:30 21:58:30 22:28:30
140 Andrea Holly Coskuncay n/a WOMEN 17:00-19:10 20:19:00 20:39:00 21:19:00 21:59:00 22:29:00
141 PIPPA TANNER Sram Tech UK WOMEN 17:00-19:10 20:19:30 20:39:30 21:19:30 21:59:30 22:29:30
142       17:00-19:10 20:20:00 20:40:00 21:20:00 22:00:00 22:30:00
143       17:00-19:10 20:20:30 20:40:30 21:20:30 22:00:30 22:30:30
144       17:00-19:10 20:21:00 20:41:00 21:21:00 22:01:00 22:31:00
145       17:00-19:10 20:21:30 20:41:30 21:21:30 22:01:30 22:31:30
146 Francois Damseaux Whisper bikes fox hope trail works HARDTAIL 17:00-19:10 20:22:00 20:42:00 21:22:00 22:02:00 22:32:00
147 Patrick Butler MAD MTB HARDTAIL 17:00-19:10 20:22:30 20:42:30 21:22:30 22:02:30 22:32:30
148 Andrew Cornelius SHAMB HARDTAIL 17:00-19:10 20:23:00 20:43:00 21:23:00 22:03:00 22:33:00
149 Mark Harris SHAMB HARDTAIL 17:00-19:10 20:23:30 20:43:30 21:23:30 22:03:30 22:33:30
150 Dan Locks D&D Cycles Gearmechhanger.com Fatcreations HARDTAIL 17:00-19:10 20:24:00 20:44:00 21:24:00 22:04:00 22:34:00
151 Dan Clark HARDTAIL 17:00-19:10 20:24:30 20:44:30 21:24:30 22:04:30 22:34:30
152 Matt Cole B&M Racing HARDTAIL 17:00-19:10 20:25:00 20:45:00 21:25:00 22:05:00 22:35:00
153 Alan Sanderson QECP trail Collective HARDTAIL 17:00-19:10 20:25:30 20:45:30 21:25:30 22:05:30 22:35:30
154 Dave r petersfield mountain bikers HARDTAIL 17:00-19:10 20:26:00 20:46:00 21:26:00 22:06:00 22:36:00
155       17:00-19:10 20:26:30 20:46:30 21:26:30 22:06:30 22:36:30
156       17:00-19:10 20:27:00 20:47:00 21:27:00 22:07:00 22:37:00
157 Clive radford Bwb FUN (Mens) 17:00-19:10 20:27:30 20:47:30 21:27:30 22:07:30 22:37:30
158 Jamie Hawkhead Bwb FUN (Mens) 17:00-19:10 20:28:00 20:48:00 21:28:00 22:08:00 22:38:00
159 Nick Tanner Sram Tech UK FUN (Mens) 17:00-19:10 20:28:30 20:48:30 21:28:30 22:08:30 22:38:30
160 Sergey Kleshnev Sram Tech UK FUN (Mens) 17:00-19:10 20:29:00 20:49:00 21:29:00 22:09:00 22:39:00
161 Iain Tall More crash than dash FUN (Mens) 17:00-19:10 20:29:30 20:49:30 21:29:30 22:09:30 22:39:30
162 Mark Shepherd More crash than dash FUN (Mens) 17:00-19:10 20:30:00 20:50:00 21:30:00 22:10:00 22:40:00
163 John Nicholson More crash than dash FUN (Mens) 17:00-19:10 20:30:30 20:50:30 21:30:30 22:10:30 22:40:30
164 Peter Murray N+1 FUN (Mens) 17:00-19:10 20:31:00 20:51:00 21:31:00 22:11:00 22:41:00
165 Nick Marshall N+1 FUN (Mens) 17:00-19:10 20:31:30 20:51:30 21:31:30 22:11:30 22:41:30
166 John Hulme N+1 FUN (Mens) 17:00-19:10 20:32:00 20:52:00 21:32:00 22:12:00 22:42:00
167 Rob Curle N+1 FUN (Mens) 17:00-19:10 20:32:30 20:52:30 21:32:30 22:12:30 22:42:30
168 Dan Thomas RRR FUN (Mens) 17:00-19:10 20:33:00 20:53:00 21:33:00 22:13:00 22:43:00
169 Richard Wilkins The Whitey Mob FUN (Mens) 17:00-19:10 20:33:30 20:53:30 21:33:30 22:13:30 22:43:30
170 Steven Cathie The Whitey Mob FUN (Mens) 17:00-19:10 20:34:00 20:54:00 21:34:00 22:14:00 22:44:00
171 James Sawyer Abbotts Ann Cycles FUN (Mens) 17:00-19:10 20:34:30 20:54:30 21:34:30 22:14:30 22:44:30
172 Gavin Ward Theridersguild.com FUN (Mens) 17:00-19:10 20:35:00 20:55:00 21:35:00 22:15:00 22:45:00
173 Allan Knight Newforce FUN (Mens) 17:00-19:10 20:35:30 20:55:30 21:35:30 22:15:30 22:45:30
174 Andy G Fanner Romsey Racers FUN (Mens) 17:00-19:10 20:36:00 20:56:00 21:36:00 22:16:00 22:46:00
175 Luke finnegan Over trained FUN (Mens) 17:00-19:10 20:36:30 20:56:30 21:36:30 22:16:30 22:46:30
176 Mark bell Duncan Over trained FUN (Mens) 17:00-19:10 20:37:00 20:57:00 21:37:00 22:17:00 22:47:00
177 Simon fludder Team bean FUN (Mens) 17:00-19:10 20:37:30 20:57:30 21:37:30 22:17:30 22:47:30
178 Bryn Edward Fuller none FUN (Mens) 17:00-19:10 20:38:00 20:58:00 21:38:00 22:18:00 22:48:00
179 Jacob Garrod The Riders Guild FUN (Mens) 17:00-19:10 20:38:30 20:58:30 21:38:30 22:18:30 22:48:30
180 Paul Steven Hardy Dan Thomas FUN (Mens) 17:00-19:10 20:39:00 20:59:00 21:39:00 22:19:00 22:49:00
181 Matt Trollen FUN (Mens) 17:00-19:10 20:39:30 20:59:30 21:39:30 22:19:30 22:49:30
182 Phillip hoyland Team Bean FUN (Mens) 17:00-19:10 20:40:00 21:00:00 21:40:00 22:20:00 22:50:00
183 Mark hoyland Team Bean FUN (Mens) 17:00-19:10 20:40:30 21:00:30 21:40:30 22:20:30 22:50:30
184 Pete Coombes Team bean FUN (Mens) 17:00-19:10 20:41:00 21:01:00 21:41:00 22:21:00 22:51:00
185 Ben Moorey Team Bean FUN (Mens) 17:00-19:10 20:41:30 21:01:30 21:41:30 22:21:30 22:51:30
186 James merrell Team Bean FUN (Mens) 17:00-19:10 20:42:00 21:02:00 21:42:00 22:22:00 22:52:00
187 Steven Jepson FUN (Mens) 17:00-19:10 20:42:30 21:02:30 21:42:30 22:22:30 22:52:30
188 Philip Hughes Little and large FUN (Mens) 17:00-19:10 20:43:00 21:03:00 21:43:00 22:23:00 22:53:00
189 nick copland little and large FUN (Mens) 17:00-19:10 20:43:30 21:03:30 21:43:30 22:23:30 22:53:30
190 Kamil Izewski Izu FUN (Mens) 17:00-19:10 20:44:00 21:04:00 21:44:00 22:24:00 22:54:00
191 Matt Byrne Matt FUN (Mens) 17:00-19:10 20:44:30 21:04:30 21:44:30 22:24:30 22:54:30
192 Mark jones Theridersguild.com FUN (Mens) 17:00-19:10 20:45:00 21:05:00 21:45:00 22:25:00 22:55:00
193 Jonathan Price Lizard Kings FUN (Mens) 17:00-19:10 20:45:30 21:05:30 21:45:30 22:25:30 22:55:30
194 James Pike Nice Touch Racing FUN (Mens) 17:00-19:10 20:46:00 21:06:00 21:46:00 22:26:00 22:56:00
195 Elliott Holman Nice Touch Racing FUN (Mens) 17:00-19:10 20:46:30 21:06:30 21:46:30 22:26:30 22:56:30
196 Scott Rose FUN (Mens) 17:00-19:10 20:47:00 21:07:00 21:47:00 22:27:00 22:57:00
197 Simon Sanders On the wings of love FUN (Mens) 17:00-19:10 20:47:30 21:07:30 21:47:30 22:27:30 22:57:30
198 Paul Sedwell FUN (Mens) 17:00-19:10 20:48:00 21:08:00 21:48:00 22:28:00 22:58:00
199 Andrew John Newell Buster mtb FUN (Mens) 17:00-19:10 20:48:30 21:08:30 21:48:30 22:28:30 22:58:30
200 Paul Barr ButserMTB FUN (Mens) 17:00-19:10 20:49:00 21:09:00 21:49:00 22:29:00 22:59:00
201 Phil Baker Butser MTB FUN (Mens) 17:00-19:10 20:49:30 21:09:30 21:49:30 22:29:30 22:59:30